Prodejci zmrzliny, párků v rohlíku, atd. - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Prodejci zmrzliny, párků v rohlíku, atd.

Pro prodejce zmrzliny, párků v rohlíku, atd.
 
První důležitá otázka je, zda se s vaším stánkem pohybujete (například festivaly, poutě, atd.). Anebo jestli máte trvalou provozovnu. Pokud máte trvalou provozovnu, doporučujeme vám jednu z dvou variant rychlých a stabilních pokladen.
 
     
  • Pokladní systém Quorion: je vhodný pro ty, kteří      chtějí na pokladně zkrátka jednoduše „markovat“ a nic víc. Od      německého výrobce Quorion máme v nabídce dotykové i tlačítkové      pokladny.
  •  
  • Pokladní systém Lynx Conto: funguje na bázi      Windows, v těchto pokladnách je kromě markování možné i přímo      vést sklad apod. Tento systém je navržen pro malé obchody, kiosky      a stánky.
 
Protože počítáme s tím, že na stánku se často mění zaměstnanci (brigádníci, sezónní prodeje atd.). Je velkým přínosem obou systémů jednoduchá, intuitivní a rychlá obsluha.
  • Set aplikace Conto Mobile a mobilní tiskárny
zaručujeme bezpečí vašich dat (neposkytují se třetím stranám, jsou uložena pouze ve vašem zařízení), snadné intuitivní ovládání,
snadná editace účtu pomocí gest, možnost zasílat účtenky elektronicky emailem (po domluvě se zákazníkem, není nutný tisk)
možnost přikoupení Bluetooth tiskárny pro tisk účtenek (přímo od naší společnosti), neomezenýí počet nastavitelných položek
prodej zadáním částky nebo pomocí nastavené položky (velmi rychlé a spolehlivé), podporuje slevy a přirážky na jednotlivé položky nebo celý účet
několik druhů plateb (rozlišení pro závěrky)
Návrat na obsah