Orderman příslušenství - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Orderman příslušenství

Duální nabíječka baterií
Toto příslušenství obsahuje dvě lithium-iontové baterie.Dvojitá nabíječka baterií je ideálním místem pro nabíjení a ukládání dvou náhradních baterií najednou. Toto chytré příslušenství však nabízí ještě více výhod: Nastavte nabíječku do režimu údržby, abyste mohli baterii dlouhodobě skladovat (jednoduše přepněte malý spínač na spodní straně kapesního počítače). Baterie se před zastavením nabije na 80%. Pokud baterie klesne na 60%, začne nabíjení znovu. Tím se zabrání „dlouhodobému nabíjení“ a výrazně se prodlouží životnost baterie. Duální nabíječka baterií může být navíc přepnuta na „rychlé nabíjení“, aby byl zajištěn obzvláště rychlý proces nabíjení (až 3 hodiny).

Orderman5 eBase
EBase slouží jako nabíjecí stanice a zároveň plní funkci k aktualizacím softwaru (přes USB).
Magnetické kontakty eBase zajišťují dobrou přilnavost, takže Orderman5 je ideální pro venkovní prodejní servis (např. Stojany na vánočním trhu, potravinářské vozy nebo akce jako letní party atd.).

Bezpečnostní kabel
Nově navržený bezpečnostní kabel zabraňuje pádu kapesního počítače. Spolehlivý zásuvný mechanismus a vyměnitelný kabel zajišťují, že si zákazníci budou užívat Orderman5 ještě delší dobu.

NCR KAPACITIVNÍ STYLUS
kvalitní plastové dotykové pero v designu Orderman, vhodné pro výrobky NCR Orderman s kapacitní dotykovou obrazovkou
(NCR Orderman7 & Orderman5, Columbus800)

Návrat na obsah