Pokladny Smart8 - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Pokladny Smart8

Smart8
Smart 8 je nová kompaktní dotyková pokladna, která zaujme na první  pohled. Jde o pokladnu s integrovanou tiskárnou a zároveň platební  terminál. Pokladna Smart 8 je vybavena zabezpečeným operačním systémem  Android, pokladní aplikací ProfiÚčtenka a platební aplikací STPAY.
Pokladna Smart 8 zvládně tisknout účtenky a  navíc akceptovat platební karty Visa, Mastercard a Maestro pomocí NFC,  čipu, nebo magnetické čtečky. Pokladna podporuje také moderní  technologie platby typu Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay.  Poradí si i s elektronickými stravenkami typu Lidl, Edenred, Sodexo,  Ticket Restaurant a pod.
ProfiPAD Plus
Dotyková pokladna ProfiPAD je elegantní generaci  dotykové pokladny s tenkým tělem 1,78 cm,  je  rychlejší díky větší operační paměť 1 GB (RAM) a novému úspornému  procesoru 1,3 GHz. Interní paměť je zvětšena ze 4 na 8 GB (ROM).  Výsledkem je rychlejší odezva při práci se zařízením.
ProfiPAD Plus je osazen novější,  optimalizovanou verzí Androidu 7.1 Dotykový displej má velikost 5,45" s  rozlišením 1440 x 720 a pozorovací úhel obrazovky je až 178°, takže  vidíte na displej velmi dobře i ze strany při denním světle. Připojení k  internetu zajišťuje moderní 4G technologie (nano SIM) včetně duální  Wi-Fi (2,4 a 5 GHz). Konektivitu doplňuje Bluetooth 4.0 a USB-C  konektor (OTG), který slouží také k rychlému nabíjení zařízení.
Další inovací je rychlejší tiskárna, která  umožňuje tisk až 70 mm/s. Kotoučky s termopapírem o šířce 58 mm mohou  mít návin 50 mm.
Předinstalovanou pokladní aplikací je  oblíbená Profi Účtenka, která umožnuje velmi jednoduše vystavit pokladní  doklad a odeslat informaci do EET. Profi Účtenka má neomezený počet  položek a skupin zboží. Podporuje finanční i položkový prodej, umožňuje  zadávat slevy, cizí měny a je možné tisknout denní přehled prodeje.  Profi Účtenka podporuje několik jazykových mutací (CZ, SK, EN, DE, RU,  VI).
Pokud hledáte dotykovou pokladnu pro mobilní  prodej nebo pro menší kamennou provozovnu, případně restauraci, je  ProfiPAD Plus ideální volba.
Záruka na zařízení je 2 roky.
Návrat na obsah