Pokladny QUORION - Rapid System

Rapid system,spol.s r.o.
+420 585 422 853
Telefon
Menu
Přejít na obsah

Pokladny QUORION

Řešení pro Bistra, bary, malé obchody
Ekonomicky výhodné ale plně funkční řešení ve formě registrační pokladny série QMP18, QMP60, která obsahuje všechny potřebné funkce pro provoz menšího obchodu popřípadě stánku. Má integrovanou tiskárnou účtů, možnost připojení počítače, scanneru, váhy (dle varianty). Klávesnice je plně programovatelná s možností definice nejprodávanějších položek skupin atd. Lze dodat včetně nebo bez pokladní zásuvky.
Nový software pokladen série QMP, umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka.
Řešení pro větší obchody, restaurace
Standardní řešení ve formě registrační pokladny série řady QMP2000, QTouch8 , která obsahuje všechny potřebné funkce pro provoz menšího a středního obchodu s integrovanou tiskárnou účtů, možností propojení s počítačem, scanneru, váhy, čtečky zákaznických karet, skladový software a dalších periferií. Klávesnice je plně programovatelná s možností definice nejprodávanějších položek skupin atd. Možná vzdálená správa přes internet. Lze dodat včetně nebo bez pokladní zásuvky.

Řešení POS pro velké restaurace, markety
Komfortní řešení ve formě registrační pokladny s dotykovou obrazovkou, která poskytuje volnost v programování a jednoduchou a přehlednou obsluhu. Systém je založen na moderním hardwaru (SSD disky, bez ventilátorů), který je dále možné rozšířit o další periferie jako jsou tiskárny účtů, scanner, váhu, skladový software a řadu dalších periferií.
NCR Orderman800/400, CONTO Max V-TouchPotřebujete více informací ?                                              Zpět na hl.stránkuRapid System,spol.s r.o.
CHválkovická 143/66, 779 00 Olomouc
Tel.: +420 585 422 853
office@rapid-system.cz
www.rapid-system.cz
Návrat na obsah