Pokladny QUORION - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Pokladny QUORION

Řešení pro Bistra, bary, malé obchody
Ekonomicky výhodné ale plně funkční řešení ve formě registrační pokladny série QMP18, QMP60, která obsahuje všechny potřebné funkce pro provoz menšího obchodu popřípadě stánku. Má integrovanou tiskárnou účtů, možnost připojení počítače, scanneru, váhy (dle varianty). Klávesnice je plně programovatelná s možností definice nejprodávanějších položek skupin atd. Lze dodat včetně nebo bez pokladní zásuvky.
Nový software pokladen série QMP, umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka.
Moderní a jednoduchá EET pokladna složená s terminálu Sunmi V1S  a aplikace Conto Mobile. Vhodná jak do stánků a obchodů, tak pro  servisní techniky a živnostníky z různých oborů.
Pozor žádné měsíční poplatky!!!      
Operační systém Android 6
Procesor 1,3GHz
Paměť 1GB RAM, 8GB ROM
Displej LCD, 5,5", 1280x720 bodů
Možnosti připojení: 3G (GSM 900/1800, WCDMA 900/2100), Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
Baterie 5200mAh
Rozhraní USB-C, slot na SIM, dokovací konektor
Tisk termální 58mm, rychlost tisku 60mm/s, maximální průměr kotoučku 40mm
Rozměry: 211 x 83 x 54mm
Řešení pro větší obchody, restaurace
Standardní řešení ve formě registrační pokladny série řady QMP2000, QTouch8 , která obsahuje všechny potřebné funkce pro provoz menšího a středního obchodu s integrovanou tiskárnou účtů, možností propojení s počítačem, scanneru, váhy, čtečky zákaznických karet, skladový software a dalších periferií. Klávesnice je plně programovatelná s možností definice nejprodávanějších položek skupin atd. Možná vzdálená správa přes internet. Lze dodat včetně nebo bez pokladní zásuvky.

Řešení POS pro velké restaurace, markety
Komfortní řešení ve formě registrační pokladny s dotykovou obrazovkou, která poskytuje volnost v programování a jednoduchou a přehlednou obsluhu. Systém je založen na moderním hardwaru (SSD disky, bez ventilátorů), který je dále možné rozšířit o další periferie jako jsou tiskárny účtů, scanner, váhu, skladový software a řadu dalších periferií.


Potřebujete více informací ?                                Zpět na hl.stránku
Návrat na obsah